Sağlık-Der Konya

Başdanışman Gülay Samancı'yı programımıza davet ettik.

Derneğimizden Haberler

Başdanışman Gülay Samancı'yı programımıza davet ettik.

Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığına atanan, Konya Eski Milletvekilimiz Av. Gülay Samancı'ya geçtiğimiz günlerde hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Şube Başkanımız Mustafa Şimşek'ten sonra bu kez de, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Şimşek, Eyüp Al, Mustafa Büyükaslan, Hülya Keser ve Dr Muhammet Sait Yalçın ile bir ziyaret gerçekleştirdik. 

Sağlık-Der Konya Şubemizin '2016 Dünya İslam Ülkeleri Turizm Başkenti Konya’nın, Büyükşehir Yasasıyla İl Sınırları İçerisine Giren İlçe ve Beldelerdeki Yerel Kültürel ve Turistik Alanlarının Tanıtılması Etkinliği' projesi hakkında Sayın Gülay Samancı'ya bilgi sunduk. Konferans, gezi ve sergi proğramlarımıza katılımlarını talep ederek, davetiyemizi verdik.

Sayın Gülay Samancı kültürel faaliyetleri önemsediğini, Beştepe'deki programlarının uygun olması durumunda en az bir programa katılmayı arzu ettiğini beyan etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet