Sağlık-Der Konya

Sağlık Yönetimi Öğrencileri Konya'da.

Derneğimizden Haberler

Sağlık Yönetimi Öğrencileri Konya'da.

Nişantaşı Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü Öğrenci Topluluğunu temsilen, Mert Kuku ve Okan Hayalioğlu ziyaretimize geldiler.

Sağlık-Der Konya Şubesi olarak Sağlık Yöneticilerinin sesi olma yolunda yapmaya çalıştığımız faaliyetlerin duyulması üzerine, Nişantaşı Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü Öğrenci Topluluğu, derneğimizle irtibata geçti.

Şubemizin henüz kurulma aşamasında Selçuk Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü öğrencileri ile mini çalıştaylar gerçekleştirerek 'Sağlık Kurumları Yönetimi Komisyonu' oluşturduk. Akabinde bölümün sorunları ve çözüm önerileri konusunda çalışmalar yaptık. 01. Kasım Genel Seçimleri öncesinde, bölümün sorun ve çözüm önerilerine ilişkin Konya Milletvekillerimize bilgilendirmede bulunduk. 18 Aralık 2015 tarihinde Sağlık Yöneticileri Günü Dolayısı ile 'Sağlık Kurumlarının bu personele ihtiyacı var.' başlıklı basın açıklamasını yaptık.  

Sağlık Yönetimi Bölümü öğrencilerine verdiğimiz bu desteğe, diğer üniversitelerin yanı sıra Nişantaşı Üniversitesi Sağlık Yönetimi Öğrencileri derneğimizle sosyal medya üzerinden irtibata geçerek ses verdi.

Öğrenci arkadaşlarımızla, önümüzdeki günlerde Nişantaşı Üniversitesi ile  birlikte Sağlık-Der Konya Şubesi olarak  Sağlık Yönetimi Bölümünün sorunları ve çözüm önerileri üzerine bir program yapmayı planladık.

Bu programın detayları konusunda Konya'ya gelen Nişantaşı Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü Öğrenci Topluluğu öğrencileri Mert Kuku ve Okan Hayalioğlu ile görüştük. Sağlık Yönetimi Komisyonu Başkanı Yasemin Bilgin ve Komisyon Üyesi Şeyma Parlak ile fikir alış verişinde bulunduk.

Nişantaşı Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü Öğrenci Topluluğu öğrencileri Mert Kuku ve Okan Hayalioğlu'na Konya'yı tanıtma fırsatı bulduk. Konya gezisi esnasında Konya Büyükşehir Beldiyesi Kültür Daire Başkanı Mücahit Sami Küçüktığlı Beyi ve Konya Kültür ve turizm İl Müdür Yardımcısı Erdoğan Erdoğmuş'u birlikte ziyaret ettk. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden, Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden indirimli olarak istifade edecek.

DEVAMI

Fransız Mallarını Boykot Ediyoruz

Sağlık-Der Konya Şubesi yönetim kurulumuz, her bir üyemiz veya gönüllümüz olarak Fransız mallarını boykot ediyoruz.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet