Sağlık-Der Konya

Kara Şubat, Beyaz Direniş Galası

Derneğimizden Haberler

Kara Şubat, Beyaz Direniş Galası

Ayrımcılığa Karşı Kadın Hakları Derneği AKDER'in himayesinde TRT tarafından yapılan 27-28-29 Şubat 2016 tarihlerinde 3 bölüm olarak yayınlanacak olan, 28 Şubat darbe sürecinin toplumsal hikayelerini konu alan 'Kara Şubat Beyaz Direniş' Belgeseli'nin Gala Programına, Sağlık-Der'i temsilen, Genel Başkan Yardımcımız Mücahit Akpınar ve Şube Başkanımız Mustafa Şimşek katıldılar.

Gala Programının ev sahipliğini, Dernek Başkanı Yrd. Doç. Dr. Aynur Görmez ve Kurucu Üye Konya Milletvekili Dr.Leyla Şahin Usta'nın yaptığı programa Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'ta katıldı.
Programda Başbakan Yardımcısı yaptığı konuşmada aslında 28 Şubat sürecinde yapılan kötü uygulamaların sadece başörtüsü meselesi olmadığını, 150-200 yıllık mücadelenin  bir parçası olduğunu belirtti. Programda katılıp katılamayan, o dönemin çilesini çeken herkese şükranlarını iletti.
Gösterimde duygusal anlarında yaşandığı programa, birçok sivil toplum kuruluşu katıldı.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Dr Mehmet Kendir, Sınav Kaygısı Kalıcı Olmasın.

Sağlık-Der Konya İl Başkan Yardımcısı Dr Mehmet KENDİR, toplum olarak Covid-19 ve etkileri üzerine odaklandığımız şu günlerde, Liselere Giriş Sınavı ve Üniversitelere Giriş Sınav tarihlerinin yaklaşması dolayısıyla gereğinden fazla kaygının kalıcı etkiler bırakabileceğini hatırlattı. Dr Kendir, sınava girecek gençler ve velileri için önerilerde bulundu.

DEVAMI

Hemşireler COVİD-19 Mücadelesinde En Ön Safta Yer Aldı

Sağlık-Der Konya Şubesi Denetim Kurulu Üyesi Hemşire Çiğdem Çelik Uysal 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla basın açıklaması yayınladı.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet