Sağlık-Der Konya

Kara Şubat, Beyaz Direniş Galası

Derneğimizden Haberler

Kara Şubat, Beyaz Direniş Galası

Ayrımcılığa Karşı Kadın Hakları Derneği AKDER'in himayesinde TRT tarafından yapılan 27-28-29 Şubat 2016 tarihlerinde 3 bölüm olarak yayınlanacak olan, 28 Şubat darbe sürecinin toplumsal hikayelerini konu alan 'Kara Şubat Beyaz Direniş' Belgeseli'nin Gala Programına, Sağlık-Der'i temsilen, Genel Başkan Yardımcımız Mücahit Akpınar ve Şube Başkanımız Mustafa Şimşek katıldılar.

Gala Programının ev sahipliğini, Dernek Başkanı Yrd. Doç. Dr. Aynur Görmez ve Kurucu Üye Konya Milletvekili Dr.Leyla Şahin Usta'nın yaptığı programa Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'ta katıldı.
Programda Başbakan Yardımcısı yaptığı konuşmada aslında 28 Şubat sürecinde yapılan kötü uygulamaların sadece başörtüsü meselesi olmadığını, 150-200 yıllık mücadelenin  bir parçası olduğunu belirtti. Programda katılıp katılamayan, o dönemin çilesini çeken herkese şükranlarını iletti.
Gösterimde duygusal anlarında yaşandığı programa, birçok sivil toplum kuruluşu katıldı.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden, Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden indirimli olarak istifade edecek.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet