Sağlık-Der Konya

KONYA SAĞLIK-DER KOMİSYONLARI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Derneğimizden Haberler

KONYA SAĞLIK-DER KOMİSYONLARI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

       Sağlık-Der Konya Şubesi olarak, derneğimizin il yönetim yapısı altında faaliyet gösteren, Sağlık çalışanlarının branşlarının temsil edildiği komisyonlarımızın faaliyetlerine ilişkin istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Komisyonlarımızın faaliyet gösterdiği alanların sorunları ve yapılması gerekenler işlemler, çözüm önerileri ve çalışma biçimleri hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu. Ayrıca derneğimizin yürütmekte olduğu proje kapsamında  kültürel faaliyetler ele alındı. Komisyonlarımızın çalışmalarına ilişkin gelecek döneme ait planlamalar ile şube başkanımızın bugüne kadar yapılan ve bundan sonraki dönemde yapılacak çalışmaların özetiyle ilgili kısa bir değerlendirmesinden sonra toplantı sona erdi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet