Sağlık-Der Konya

Çanakkale Zaferimiz Kutlu Olsun.

Güncel Haberler

Çanakkale Zaferimiz Kutlu Olsun.

18 Mart Çanakkale Zaferi, milletimizin tarihinde milat olan günlerden biridir.  Bundan tam 101 yıl önce dedelerimiz; genci, yaşlısı, kadını, erkeği ile vatan savunmasının ne olduğunu dünyaya göstermiştir. Binlerce vatan evladı topraklarımızı bize vatan yapmak için canını seve seve vermiştir.  Bugün de vatanımıza göz diken; kalleşler var, ihanet edenler var. Tüm bunlara karşın gazilerimiz var, şehitlerimiz var, canını feda etmekten çekinmeyecek evlatlarımız var.  Bu milletin genlerinde vatan, millet, bayrak hassasiyeti var. Bunu yeniden test etmeye niyetli olan tüm şer odaklarına sesleniyoruz, bu vatan üzerinde operasyon yapmaya muktedir olamayacaksınız.  Milletimizle, bayrağımızla, vatanımızla, devletimizle bir ve bütün olmaya devam edeceğiz.

Sağlık-Der Konya Şubesi olarak; milletimizin 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni kutluyor, gazi ve şehitlerimizi saygıyla yâd ediyor, dünyanın her bir yerinde vatanımız ve milletimizin bekası için mücadele eden tüm milli unsurlarımıza başarılar diliyoruz.

 

                                                                                                                  SAĞLIK-DER KONYA ŞUBESİ

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof Dr Metin Aksoy

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Konya Selçuk Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr Metin AKSOY atanmıştır. Tebrik ediyoruz. Allah utandırmasın. Prof Dr Mustafa Şahin hocamıza teşekkür ediyoruz.

DEVAMI

GİH Sınıfı Memurların Mağduriyeti

Genel idare hizmetler sınıfında görev yapan memur, veri hazırlama kontrol işletmeni, şoför vb. unvanlarında bulunan memurların eğitim durumları dikkate alınmamakta; yüksek okul mezunu, fakülte mezunu, yüksek lisans mezunlarına adeta? Eğitim cezası? Verilmektedir!

DEVAMI

.
19 Eylül 2019

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet