Sağlık-Der Konya

Derneğimizin açılışı gerçekleşti.

Derneğimizden Haberler

Derneğimizin açılışı gerçekleşti.

Sağık-Der Konya Şubemizin açılışına ilimize gelen misafirleri ağırlayacağı için katılamayacağını telefonla bildiren, Konya Valimiz Muammer Erol’a, işlerinin yoğunluğu nedeni ile programa katılamayacağını mektupla bildiren Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek’e, programa katılarak bizleri onurlandıran, Sivil Toplum Platformu Başkanı Muhsin Görgülügil ve Genel Sekreteri Mehmet Kanmaz’a, Memursen İl Başkan Yardımcısı ve Diyanetsen İl Başkanı Ali Koç’a, Konya Tabip Odası Başkanı Dr Seyit Karaca’ya, Türkiye Halk Sağlığı Kurum Başkan Yardımcısı Doç. Dr Mustafa Kemal Başaralı’ya, Bembir-Sen İl Başkan Yardımcısı Eyüp Çelik’e, Konya Enerjibirsen'den Tahir Nalçacıgil’e, Genç Memursen İl Başkanı İbrahim Çetin’e, Aliye İzzet Begoviç Camii Dernek Başkanı İbrahim Günay’a, Konya Hospital Pazarlama Sorumlusu Hakan Sabır’a, Saydes Yardımlaşma Sandığı İl Başkanı Hüseyin Rahmi Gündüz ve 2. Başkan Uğur Bülent Koçak ve ekibine, Sağlık-Sen Üniversite Şubesi Başkanı Mithat Şafak’a, Asfod Fotoğraf Dernek Başkanı Mustafa Binol’a, Konya Otogar Müdürü Ömer Lütfi Ersöz’e, Enderun Vakfı Başkan Yardımcısı Abdurrahim Arslan’a, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkan Yardımcısı Ecz. İlhan Şen’e, Gönül Şifa Eczanesi Ecz. Adem Çakıcı’ya, Üretici Haber İmdat Yayla’ya, Ercengiz Çelik Konstriksiyon Muhammet ve Muammer Ercengiz’e, Av Nursel Akgün’e Koyuncu Lidar Harita Mustafa Koyuncu’ya, Şimşek Mobilya Mehmet Şimşek’e,Zehrader'e, Lalezar Derneğine, Ayanoğulları Mobilya'ya, Tatlılar Tabela’ya ve Genel Başkanımız Uzm Dr Kasım Sezen’e, Disiplin Kurulu Üyemiz Yaşar Başaran’a, Denetleme Kurul Üyesi Ramazan Özgeren’e, Yönetim Kurulu Üyelerimize, Komisyon Başkanlarımıza, Denetleme Kurulu Üyelerimize, ve Çok Değerli Üyelerimiz ve Gönüldaşlarımıza, Basınımızın Güzide Mensuplarına, programa katılamayıp telefonla arayarak tebrik eden, sosyal medyadan iyi dilek ve temennilerini ileten Sağlık-Der Genel Merkez Yöneticisi İl Başkanı ve Temsilcilerine tüm dostlarımıza ismini zikredemediğim programa katılan, isteyipte katılamayan tüm dostlara, desteklerini esirgemeyen ailelerimize teşekkürü bir borç biliriz.
                                                                                                 Mustafa Şimşek
                                                                                                Yönetim Kurulu A.

                                                                                       Sağlık-Der Konya Şube Başkanı

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet