Sağlık-Der Konya

Başkan Şenol Metin, derneğimizi ziyaret etti.

Derneğimizden Haberler

Başkan Şenol Metin, derneğimizi ziyaret etti.

Eğitim-Bir-Sen Konya 2 Nolu Şube Başkanı Şenol Metin derneğimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Eğitim-Bir-Sen 2 Nolu Şubeyi yaklaşık bir yıl önce kurdukalrını söyleyen Başkan Metin, Üniversiteler ve KYK alanında faaliyet gösterdiklerinin bilgisini verdi.
Sağlık-Der Şube Başkanı Mustafa Şimşek de derneğin faaliyetleri konusunda, Başkan Metin'i bilgilendirdi. Özellikle dernek tarafından yapılan saha çalışmalarına ilgi duyan Başkan Metin yapılan çalışmaların önemli olduğunu sonuçlarını görmek istediğini ifade etti.
Ziyaret dolayısı ile memnuniyetini ileten Başkan Şimşek, Üniversite Hastaneleri, Sağlık Yönetimi, Sağlık İşletmeciliği, Hemşirelik,Ebelik gibi alanların Eğitim-Bir-Sen Üniversite Şubesi ile ortak alanlar olduğunu belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet