Sağlık-Der Konya

Saydes İl Temsilciliği Ziyaret Edildi.

Derneğimizden Haberler

Saydes İl Temsilciliği Ziyaret Edildi.

Sağlık-Der Konya Şubesi Yönetim Kurulu Saydes Konya İl Temsilciliğini ziyaret etti.

Ziyaret, Saydes Konya İl Başkanı Hüseyin Rahmi Gündüz'ün geçtiğimiz günlerde yapılan Saydes Kongresinde Genel Merkez Üyeliğine seçilmesi ve Sağlık-Der Konya Şubesinin kuruluşundan bugüne kadar tüm programlarına Saydes İl temsilciliğinin  icabet etmesi dolayısı ile tebrik ve teşekkür mahiyetinde gerçekleşti.
 
Başkan Hüseyin Rahmi Gündüz, Saydes Yardımlaşma Sandığının faaliyetleri hakkında Sağlık-Der Konya Şube Yönetimini bilgilendirerek, sektörel işbirliğine vurgu yaptı
 
Sağlık-Der Başkanı Mustafa Şimşek ise kendisinin de Saydes'in bir üyesi olduğunu belirtirken, finansal alanda çalışmanın güçlüğüne dikkat çekti. Bu alanda en büyük sorunun güven unsuru olduğunu, Saydes'in Hazine Müsteşarlığınca  aktüarya denetimine tabi tutulmasının sağlık çalışanları açısından Saydes'e olan güven duygusunu artırdığını belirtti.
 
Şimşek, Başkan Gündüz'ün Ankara'da Konyayı temsil edecek olan ikinci Konya'lı olması dolayısı ile mutluluğunu belriterek, Başkan Gündüz'ü kutladı.
 
Başkan Gündüz ziyaret dolayısı ile Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Yönetim Kurulu Üyeleri Serkan Öztürk, Dr Muhammet Sait Yalçın ve Eyüp Al'a teşekkür etti.
 
 
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet