Sağlık-Der Konya

Paramedikal Dergisi Yayında

Derneğimizden Haberler

Paramedikal Dergisi Yayında

Sağlık-Der  gönüllülerinin yakından tanıdığı, bir dönem sağlık eğitimi alan öğrencilerin etrafında toplandığı, bir ekol olan Paramedikal Dergisi yeniden yayın hayatına girdi. 

Paramedikal Dergisi, Sağlık eğitimi alan öğrencilerin ihtiyaç duyduğu sosyal dokuya katkı sunacak, sağlık okur yazarlığı açısından aşina bir yüz tanıdık bir sima, içimizden biri olacaktır.
 
22 Yıl önce yayın hayatına başlayan derginin bu güne kadar 30 sayısı yayınlanmış olup, yeni yayınlanan sayısı 31, Dönemi Mayıs-Eylül 2016' dır.
 
Çok sade ve akıcı  üslubu ile yayın hayatına yeniden giren Paramedikal Dergisi, eski günlerde olduğu gibi sahadan sağlık eğitimi alan öğrencileri yeniden  bir araya getirecektir.
 
Derneğimize ve sağlık sektörümüze hayırlı olmasını diliyoruz.
 
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet