Sağlık-Der Konya

Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun.

Derneğimizden Haberler

Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun.

Mübarek  günlerde  tutulan oruçların hitamında, ulaştığımız Ramazan Bayramını hep birlikte idrak edeceğiz.

Başta memleketimiz olmak üzere İslam Aleminin kan ağladığı, mazlum coğrafyalarda zulmün kol gezdiği bir dönemde bayrama, yüreğimiz buruk giriyoruz.

Bayramların acıları tedavi edici, birlik ve beraberliğimizi pekiştirici etkisi vardır. Bu vesile ile yüreği yaralı, boynu bükük şehit ana, babaları, eşleri, öksüz ve yetimleri, gazilerimiz başta olmak üzere, analarımızın, babalarımızın, devlet büyüklerimizin, memleketimizin huzur ve sukunu için gayret sarfeden askerimizin, polisimizin ve sağlık personellerimizin Ramazan Bayramını kutlar, güzel yarınlarımıza umutlu ve huzur dolu daha nice bayramlara kavuşmayı niyaz ederiz.

Bayram  müddetince görevleri başında olacak olan, doktor, ebe, hemşire, att, paramedik, sağlık memuru, röntgen ve laboratuar teknisyeni, idari ve yardımcı hizmetler personeli, hizmet alımı kapsamında çalışan, veri hazırlama kontrol işletmeni, aşcı, temizlik personeli ve diğer tüm personellerimizin Ramazan Bayramlarını ayrı ayrı kutlar, teşekkürü bir borç biliriz.

 

                                                                            SAĞLIK-DER KONYA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet