Sağlık-Der Konya

Dr Kamil Türkmen,Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Oldu.

Derneğimizden Haberler

Dr Kamil Türkmen,Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Oldu.

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne, daha önce Kahramanmaraş Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri iken performans değerlendirmesinde Türkiye 1. olmuş akabinde Türkiye Halk Sağlığı Kurum Başkan Yardımcılığına ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurum Başkan Yardımcılığına atanmış olan  Dr.Kamil Türkmen getirildi.

Dr Kamil Türkmen''in son günlerde FETÖ/PDY örgütüne yönelik başlatılan açığa alımların daha hızlı ve etkin yapılabilmesi için getirildiği düşünülüyor.

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Dr Kamil  Türkmen'e,  Sağlık-Der Konya Şubesi olarak yeni görevinin hayırlı olmasını diliyor, muvaffakiyetler niyaz ediyoruz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet