Sağlık-Der Konya

Ankara'ya 'Hayırlı Olsun' Ziyareti.

Derneğimizden Haberler

Ankara'ya 'Hayırlı Olsun' Ziyareti.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek,  Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Özel Kalemi olarak atanan Sağlık-Der Genel Sekreteri Ahmet Tepe’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sağlık-Der Genel Başkanı Uzm Dr Kasım Sezen ile dernek faaliyetleri konusunda istişareler de bulunmak üzere Ankara’ya giden Şube Başkanı Mustafa Şimşek, istişare öncesinde Sağlık Bakanlığı idari birimlerine yeni atanan, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Dr Kamil Türkmen, Genel Müdür Yardımcısı İsmail Kaya ve Özel Kalem Müdürü Ahmet Tepe, Halk Sağlığı Kurum Başkan Yardımcısı Zeki Korkuata ve Kamu Hastaneleri Kurum Başkan Yardımcısı Dr Mehmet Tahiroğlu’nu ziyaret etmek istedi. 

Ziyaret programı kapsamında, Dr Kamil Türkmen’in Mersin’de görevde olması nedeniyle, Dr Mehmet Tahiroğlu’na ise vakit darlığı nedeniyle ziyareti gerçekleştiremedi.

Yoğun gündemleri dolayısı ile Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İsmail Kaya ve Halk Sağlığı Kurum Başkan Yardımcısı Zeki Korkuata’ya ayaküstü hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan Şimşek, Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Özel Kalemi olarak atanan Sağlık-Der Genel Sekreteri Ahmet Tepe'ye hem hayırlı olsun dedi, aynı zaman da  güncel konuları genişçe değerlendirme imkânı buldu.

Sağlık Bakanlığı İdari Birimlerinde idari göreve başlayan tüm arkadaşlarımıza Sağlık-Der Konya Şubesi olarak yeni görevlerinin hayırlı olmasını  diliyoruz.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet