Sağlık-Der Konya

Konsiad' dan Panel Daveti

Derneğimizden Haberler

Konsiad' dan Panel Daveti

Konsiad’dan Panel Daveti

Konsiad Konyalı Sanayi ve İş Adamları Derneği Konya Şubesi ‘Bir 15 TEMMUZ yaşandı LAKİN’ konulu panel düzenliyor.

Moderatörlüğünü Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof Dr Önder Kutlu’nun yapacağı panele, siyasi bir kimlik olarak kimseyi ayırt etmeden, açık yüreklilikle FETÖ/PDY karşı mücadelesini sürdüren, gözünü budaktan esirgemeyen AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Görevlisi Doç Dr Metin Aksoy ve Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Cemil Paslı panelist olarak katılıyorlar.

Program 7 Eylül 2016 Çarşamba Saat 14.30 da Konya Ticaret Odası Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.

Program dolayısı ile Konsiad Konya Şube  Başkanı Hasan Hüseyin Aydın,  Av Ahmet Özdemir, Aliya İzzetbegoviç Cami Dernek Başkanı İbrahim Günay ile birlikte derneğimizi ziyaret ederek, derneğimiz üyelerini programa davet ettiler.

Konsiad Dernek Başkanı Hasan Hüseyin Aydın’a ziyaretleri ve programa davetleri dolayısı ile teşekkürlerini ileten Şube Başkanı Mustafa Şimşek, 15 Temmuz sürecinin milletimiz ve demokrasimiz açısından önemine vurgu yaparak, Sağlık-Der Konya Şubesi olarak programa icabet edeceklerini ifade etti.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet