Sağlık-Der Konya

Konya STK Platformu Toplantısına Katıldık.

Derneğimizden Haberler

Konya STK Platformu Toplantısına Katıldık.

Konya Sivil Toplum Platformunun bir üyesi olarak, her ay gerçekleştirilen istişare toplnatılarının bu yılın son programında SADAV vakfının ev sahipliğinde, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek' i dinledik. 

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Akyürek, Konya'da yapılan belediyecilik çalışmaları ve kamu yatırımları hakkında dinleyicileri bilgilendirirken, zaman zaman konuşmasına hatıralarını katarken, bazende sivil toplum kuruşluşlarına güzel tavsiyelerde bulundu.

Programa katılan  Ak Parti Genel başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun'da kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Milletvekili Sorgun, bugün hergünkünden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğunu, armudun sapı üzümün sapı demeden birbirimize sahip çıkmamız gerektiğini ifade etti.

Programa Sağlık-Der Konya Şubemizi temsilen Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Başkan Yaerdımcısı Eyüp Al katıldılar.

Programda Başkan Şimşek, derneğimize Milletvekili Ahnet Sorgun'u davet etti. Milletvekili Sorgun'da müsait bir zamanda ziyeret edebileceğini belirtti.

Başkan Şimşek ayrıca, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'e kültür projelerinden bahsetti. Başkan Akyürek projenin güzel olduğunu, önümüzdeki günlerde üzerinde ayrıntılı konuşalım dedi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet