Sağlık-Der Konya

Cumhurbaşkanı Başdanışmanından Derneğimize Ziyaret.

Derneğimizden Haberler

Cumhurbaşkanı Başdanışmanından  Derneğimize Ziyaret.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sayın Gülay SAMANCI, Sağlık-Der Konya Şubemizi ziyaret etti.

Başdanışman Samancı dernek yönetim kurulu ve bir grup üyemize 16 Nisan referandumu ve anayasa değişikliği hakkında bilgilendirmede bulundu.

Başdanışman Samancı, Cumhurbaşkanlığı sisteminin iddia edildiği gibi diktatörlük olmadığını, yetkilerin milletin elinde olacağını, Cumhurbaşkanına mevcut anayasanın aksine sorumluluk getirildiğini, Cumhurbaşkanlığı kararnameleri hakkında yapılan iddiaların haksız ve yersiz olduğunu, gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Cumhurbaşkanının çıkaracağı kararnamelerin Temel Hak ve Hürriyetler konusunda olamayacağını, kanun ile düzenlenmiş konuları kapsamayacağını söyledi.

Gençlerin 18 yaşında seçilebilmesinin de yolunun açılacağını dile getiren Samancı, 15 Temmuz bize bu gençlerimize güvenmemiz gerektiğini gösteren en güzel durumdur. Gençler yenilikçi ve özgün tavırları ülkemiz siyasetine farklı bir ivme kazandıracaktır. Biz gençlerimize güveniyoruz dedi.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa ŞİMŞEK refanduma dernek olarak evet dediklerini, toplantı salonunda bulunan yazı tahtasına ad,soyad ve evet yazmak suretiyle bir uygulama başlattıklarını söyledi.  

Başdanışman Samancı tahtaya ad-soyadını yazarak imzaladı ve EVET yazdı.

Günün hatırasına Şube Başkanı Şimşek 'Neyimiz Var' sergisinde sergilenen "Efaltun Pınarı" fotoğrafını hediye etti.

Başkan Şimşek, ziyaret dolayısı ile Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülay SAMANCIYA' ya teşekkür etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet