Sağlık-Der Konya

Selçuklu Belediyesi Proje Protokolümüzü İmzaladık

Derneğimizden Haberler

Selçuklu Belediyesi Proje Protokolümüzü İmzaladık

Sağlık-Der Konya Şubesi olarak hazırlayarak Selçuklu Belediyesi 2017 proje desteğine  sunduğumuz “Bilim ve Kültür Tarihimize İz Bırakanlar” projemiz 27 proje arasına girerek desteklenmeye değer bulunmuştu.

Selçuklu Belediyesi  Meclis Salonunda, Konya Milletvekilimiz Dr Hüsniye Erdoğan, Konya Sivil Toplum Platformu Başkanımız Muhsin Görgülügil’in katıldığı programda 27 sivil toplum kuruluşu temsilcileri Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ile proje protokolü imzaladılar.

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Şube Başkanımız Mustafa Şimşek Bilim ve Kültür Tarihimize İz Bırakanlar projesi protokolünü imzaladılar.

Sağlık-Der Konya Şubemizi temsilen Şube Başkanımız Mustafa Şimşek ve Proje Koordinatörümüz Cafer Al’ın programa katıldı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet