Sağlık-Der Konya

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterine Ziyaret

Derneğimizden Haberler

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterine Ziyaret

16 Nisan Referandum çalışmalarında Konya'ya gelen Sağlık-Der Genel Başkanı Uzm Dr Kasım Sezen ekibiyle birlikte Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof Dr Mehmet Koç'u ziyaret ettiler.

Sağlık-Der Genel Başkanı ve Dünya İslam Sağlık Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Kasım Sezen ile Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek ve Yönetim Kurulu üyeleri , Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Koç’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette Prof. Dr. Koç, ülkemizin nazik bir dönemden geçtiğini vurguladı. Prof. Dr. Koç, “Terör örgütlerine ve onları destekleyen işbirlikçilerine karşı, vatanının ve milletinin yanında yer alan sivil toplum kuruluşlarımız ile işbirliği içinde hareket ederek milli birlik ve beraberlik duygularımızı güçlü tutmalıyız” dedi.

Genel Başkan Sezen,"Sağlık-Der olarak 16 Nisan da yapılacak referandumunu son derece önemsemekteyiz. Ülkemiz olarak önemli bir dönemeçten geçmekteyiz. Bu referandumda 300 yılın hesabı görülmektedir. Sivil toplum kuruluşu olarak tavrımız açık ve nettir. 16 Nisan referandumunda  "EVET"diyoruz, bu hepimiz tarihi bir görevdir" dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet