Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der, Kurum Başkanına "Hayırlı Olsun" dedi.

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der,  Kurum Başkanına

Sağlık-Der Genel  Başkanı Uzm Dr Kasım SEZEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneler Birliği Kurum Başkanı Sayın Dr Hasan AYDINLIK'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Sağlık-Der Genel Başkanı Uzm Dr Kasım SEZEN, derneğin kuruluşu, bugüne kadar  yaptıkları hizmetler, teşkilatlar ve projeler konusunda Kurum Başkanı AYDINLIK'ı bilgilendirdi.

Bu bağlamda, Sağlık-Der'in öncülüğünü ederek kurulmasına vesile olduğu Dünya İslam Sağlık Birliği konusuna değinen SEZEN "Türkiye, Türkiye sınırlarından büyüktür. Ülkemiz üzerine oynanan oyunların temelinde gönül coğrafyamızla kucaklaşmamızın hazımsızlığı yatmaktadır. Dünya İslam Sağlık Birliği önemli bir açığı kapatacaktır" dedi.

Genel Başkan SEZEN, Sağlık-Der olarak, her yıl hazrıladıkları ülkenin sağlık ve sosyal güvenlik politikaları ve saha uygulamaları hakkında objektif bir değerlendirme çerçevesinde hazırlanan Türkiye Sağlık Raporu'nun sağlık sektörünün tüm bileşenleri için son derece yararlı olduğunu ifade etti. 

Sağlık-Der'in üstelendiği toplumsal misyon çerçevesinde milletimizin milli ve manevi değerlerine sahip çıktığını ifade eden Genel Başkan SEZEN, 16 Nisan referandum çalışmaları hakkında da bilgi verdi. 16 Nisan Referandumu bir ve beraber bir Türkiye için son derece öneme sahipti, biz refandum sürecinde il il gezerek teşkilatlarımızla birlikte"Yeni Bir Dünya İçin EVET"  dedik" dedi.

Sayın Cumhurbaşkanımızın  "metal yorgunluğu" deyimi ile ifade ettiği sosyal durumun bir sivil toplum kuruluşu olarak son derece farkında olduklarını ifade eden SEZEN "değişim, kaçınılmaz ve gerekliydi, onun için referandumda EVET dedik, Bugün değişimin ayak seslerini hep birlikte duyuyoruz. İnşaallah önümüzdeki süreç başta sağlık olmak üzere ülkemiz için tüm sektörler açısından atılım ve kalkınma süreci olacaktır" dedi.

Başkan SEZEN, Sağlık-Der olarak, Kurum Başkanı Dr Hasan AYDINLIK'a yeni görevi dolayısı  hayırlı olsun dileklerini ifade etti.

Kurum Başkanı Dr Hasan AYDINLIK, Sağlık-Der gibi güzide bir sivil toplum kuruluşunun ziyaretleri dolayısı memnun olduklarını dile getirerek, teşekkürlerini iletti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet