Sağlık-Der Konya

Zeki Korkutata Müsteşar Yardımcılığına Atandı

Derneğimizden Haberler

Zeki Korkutata Müsteşar Yardımcılığına Atandı

Sağlık-Der Genel Merkezi Haysiyet Divanı Üyesi Zeki Korkutata Müsteşar Yardımcılığına atandı.

Sağlık Bakanlığında Personel Genel Müdür Yardımcılığı yapmış olan ve son olarak da  Türkiye Halk Sağlığı Kurum Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Zeki Korkutata 694 KHK sonrasında bugün akşam saatlerinde müsteşar yardımcılığına atandı.

1977 Bingöl doğumlu olan Zeki Korkutata, sağlık meslek lisesi, adalet meslek yüksekokulu sonrasında Uludağ Ünivrsitesi İlahiyat Fakültesinde lisans eğitimini aldı. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisans yaptı. Abant İzzet Baysal Üniversitesinde Uluslarası İlişkiler Bölümünde bir müddet doktora çalışması da yapan Korkutata,  evli ve iki çocuk babasıdır.  

Sağlık-Der Konya Şubsei olarak Genel Merkez haysiyet divan üyesi olan Müsteşar Yardımcısı Zeki Korkutata'ya yeni görevinde muvaffakiyetler diliyoruz.

 

 

İŞ İLANLAARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet