Sağlık-Der Konya

112 Dinlemede Projesi Devam Ediyor

Derneğimizden Haberler

112 Dinlemede Projesi Devam Ediyor

Konya İl Sağlık Müdürlüğü ve Sağlık-Der Konya Şubesi ile bilikte yürütülen 112 Dinlemede projesinin 112 personellerine yönelik İşaret Dili 4. Dönem Eğitimi başladı.

Eğitime başlayan kursiyerleri 112 Acil Sağlık Hizmetleri Başhekimi Dr Erkan Aşık ve Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek birlikte ziyaret ettiler.

Ziyarette Konya İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Başhekimi Dr Erkan Aşık, 112 Acil Sağlık Hizmetleri, sağlık hizmetleri arasında önemli bir yer tutmaktadır. İşaret Dili eğitimleri ile 112 Acil Sağlık Hizmetlerine bir  farklılık  kazandırıldı. İşaret Dili eğitimleri dolayısı ile işitme engelli vatandaşlarımızdan memnuniyet bildirimi almaktayız diyerek düşüncelerini ifade etti.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek ise  bir dua içerisinde yer almak dustüru ile yola koyulduklarını, işaret dili eğitimi ile bu amacın tecelli etmiş olduğunu görmekten mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Başhekim Dr Erkan Aşık ve Başkan Mustafa Şimşek İşaret Dili Öğretmeni Sümeyye Karaaslan ve  kursiyer 112 personellerine yeni dönem de başarılar dilediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet