Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der'den Başhekim Kalem'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der'den Başhekim Kalem'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Yönetim Kurumu Üyeleri Eyüp Al, Hülya Keser ve Serkan Öztürk, Beyhekim Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm Dr Abdulcelil Kalem’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Şimşek, Beyhekim Devlet Hastanesinin Selçuklu İlçe sınırları içerisinde önemli bir yer tuttuğunu belirterek yeni atanan hastane yönetim ekibinin Beyhekim Devlet Hastanesinin sağlık hizmetlerini daha da ileri taşıyacaklarına kanaatlerinin tam olduğunu ifade etti.

Başkan Şimşek, 18 Aralık Sağlık Yöneticileri Günü dolayısıyla düzenledikleri Sağlık Yönetiminde Eğitim İstihdam ve Beklentiler Sempzoyumuna katılımları için Başhekim Kalem’e Sempozyum Katılım Belgesini sundu.

Beyhekim Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm Dr Abdulcelil Kalem, Sağlık-Der Konya Şubesi Yönetim Kuruluna nazik  ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet