Sağlık-Der Konya

4. Uluslararası Sağlık Yönetimi Kongresi Gerçekleştirildi.

Derneğimizden Haberler

4. Uluslararası Sağlık Yönetimi Kongresi Gerçekleştirildi.

Sağlık-Der Genel Merkezi tarafından düzenlenen, SASAM ve Sağlık-Sen Genel Merkezinin paydaşı olduğu 4. Uluslararası Sağlık Yönetimi Kongresi 14-18 Şubat 2018 tarihinde Belek /Antalya'da gerçekleştirildi.

İki ayrı salondo 4 gün boyunca 28 oturum ile gerçekleştirilen kongreye Sağlık Bakanlığı Bürokratlarının yanı sıra, Üniversite Rektör ve Hocaları, Sağlık-Sen ve Sağlık-Der Genel Merkez Yöneticileri ve Şube Başkanları katıldı.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş'in  başkanlığını yaptığı oturumda,  Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek "Sağlık Çalışanlarının STK Dayanışması" konulu sunumunu gerçekleştirdi. Oturum sonunda teşekkür belgesini  Mustafa Şimşek, Başkan Metin Memiş'in elinden aldı.

Temelde aynı mecradan gelen iki sivil toplum kuruluşunun düzenlediği kongreye katılan başkanlar, bu dayanışmanın illere de yansıması dileğinde bulundular.

 

http://www.saglikyonetimi2018.org/Webkontrol/uploads/Fck/MUSTAFA_SIMSEK.pdf

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet