Sağlık-Der Konya

2018 Yılı Proje Protokolümüzü İmzaladık

Derneğimizden Haberler

2018 Yılı Proje Protokolümüzü İmzaladık

Sağlık-Der Konya Şubesi olarak hazırlayarak Selçuklu Belediyesi 2018 proje desteğine  sunduğumuz “Bilim ve Kültür Tarihimize İz Bırakanlar 2” projemiz 66 proje arasına girerek desteklenmeye değer bulundu.

Selçuklu Kongre Merkezinde, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Seyit Mehmet Sümer, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Konya Sivil Toplum Platformu Başkanı Muhsin Görgülügil’in katıldığı programda projesi kabul gören sivil toplum kuruluşu temsilcileri Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ile proje protokolü imzaladılar.

Sağlık-Der Konya Şubesi adına Şube Başkanı Mustafa Şimşek ve Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay Bilim ve Kültür Tarihimize İz Bırakanlar 2 Proje protokolünü imzaladılar.

Bilim ve Kültür Tarihimize İz Bırakanlar 2 Projesi kapsamında 2 konferans, 4 okul semineri gerçekleştirilecek. Ayrıca proje kapsamında  öğrencilere ve programa katılanlara ücretsiz yaklaşık 3000 kitap dağıtımı yapılacak.

Sağlık-Der Konya Şubesi  adına Proje Koordinatörlüğünü Cafer Al yürütecek.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet