Sağlık-Der Konya

Konya Sivil Toplum Kuruluşları Platformunda Bayramlaşma

Derneğimizden Haberler

Konya Sivil Toplum Kuruluşları Platformunda Bayramlaşma

Sağlık-Der Konya Şubesinin de üyesi bulunduğu Konya Sivil Toplum Platformunun Ramazan Bayramının 2. günü Kültür Parktaki binasında bayramlaşma programına Sağlık-Der Konya Şubesini temsilen İl Başkanı Mustafa Şimşek katıldı.

Programa Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Ak Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Hacı Ahmet Özdemir, Konya Milletvekili Adayı M. Akif Yılmaz ve Eğitim Bir Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi Bey ve Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanları katıldılar.

Konya Sivil Toplum Platformu Başkanı Muhsin Görgülügil’ in selamlama konuşmasının ardından Konya Milletvekili Prof. Dr. Hacı Ahmet Özdemir milyonlarca üyesi olan bir sivil toplum kuruluşu olan Ak Partiyi temsilen programa katıldıklarını ifade ettiği konuşmasında sivil toplum kuruluşlarının önemine vurgu yaptı. Akabinde söz alan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun güncel gelişmeler konusunda değerlendirmede bulunarak ve 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak, başkanlar nezdinde sivil toplum kuruluşlarının bayramlarını kutladı.

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet