Sağlık-Der Konya

ANIT HASTANESİNDEN SAĞLIK-DER ÜYELERİNE İNDİRİM

Derneğimizden Haberler

ANIT HASTANESİNDEN SAĞLIK-DER ÜYELERİNE İNDİRİM

Sağlık-Der Konya Şubesi, üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak adına imzaladığı indirim sözleşmelerine bir yenisini daha ekledi. 

Sağlık-Der Konya Şubesi ile Özel Anıt Hastanesi indirim sözleşmesi imzaladı.

Sözleşme ile Özel Anıt Hastanesi; Sağlık-Der Konya Şubesi üyeleri ve üyelerin birinci derece yakınlarına %30 indirim sağlayacak.

İndirim sözleşmesini Sağlık-Der Konya Şubesi adına İl Başkan Yardımcısı Ecz. Adem ÇAKICI, Özel Anıt Hastanesi adına Genel Müdür Dr. Muhiddin ER imzaladılar.

İl Başkan Yardımcısı Ecz. Adem ÇAKICI, Sağlık-Der Konya Şubesi olarak sağlık sektörünün tüm bileşenleri ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiği konuşmasında:  “Dernek olarak bir yandan projelerimizi icra ederken,  diğer yandan üyelerimizin hak ve menfaatlerini korumak adına indirim sözleşmeleri imzalamaktayız. Bunlara bugün imzaladığımız Özel Anıt Hastanesi ile bir yenisini daha eklemekteyiz” dedi.

Özel Anıt Hastanesi Genel Müdürü Dr. Muhiddin ER ise: “ Hastane olarak birçok sivil toplum kuruluşu ile indirim sözleşmesi imzalayarak sunduğumuz sağlık hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz. Bugün meslektaşlarımız olan Sağlık-Der Konya Şubesi ile indirim sözleşmesi imzalamaktan mutluluk duymaktayız” dedi.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet