Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der Genişletilmiş İl Yönetim Kurulu Toplantısı

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der Genişletilmiş İl  Yönetim Kurulu Toplantısı

Sağlık-Der Konya Şubesi Yönetim Kurulu ve Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri, Denetim Kurulu ve Yedek Üyeleri ile 1. Dönem Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile genişletilmiş il yönetim kurulu toplantısı Halk etliekmek Selçuklu Şubesinde  gerçekleştirildi. 

Toplantıda 2. olağan kongre sonrasında ülkemizde yaşanan gelişmeler, seçim süreci, başkanlık sistemine geçiş, yakın dönem değişim beklentileri ve gelecek projeksiyonu üzerinde değerlendirmeler yapıldı.

Ayrıca Sağlık-Der Konya Şubesinin sürmekte olan projeleri ve önümüzdeki dönem gerçekleştirmeyi düşündüğü çalışmalar ele alındı.

Sağlık-Der Konya Şubesi öncülüğünde Halk Etliekmek ile başlatılan kampanya hakkında bilgi veren işyeri sahibi Oktay Küçüker; Konya'da ilk defa tüm sağlık alanında çalışanları içierisine alan %15 indirim kampanyası yaptık, bunun için yapmanız gereken hesap ödeme veya sipariş esnasında Sağlık-Der kampanyasından faydalanmak istiyorum veya sağlık alanında çalışıyorum demeniz yeterlidir, başka bir şeye gerek yok. Kadro, ünvan, kamu özel ayrımı gözetmeksizin bu uygulama tüm sağlık çalışanlarını kapsıyor dedi.

Konu hakkında düşüncelerini ifade eden Sağlık-Der İl Başkanı Mustafa Şimşek ise, üyelerimizin hak ve menfaatlerini korumak adına birçok indirim sözleşmelerimiz var ancak Halk etliekmek ile yapılan çalışma, ilk defa üyemiz olsun olmasın, kamuda veya özel sektörde  çalışsın, hizmetliden başhekime kadar, eczacıdan, veteriner hekime kadar tek ortak paydası  "sağlık" olanlara yapılmış  özel bir çalışma dedi. 

Halk Etliekmek Selçuklu Şubesinin özel menüsü çorba, etliekmek, bıçak arası, recai ve tatlı ikramının yapıldığı toplantı kısa vadede planlanan çalışmaların değerlendirilmesi ve işyeri sahibi Oktay Küçüker'e tablo hediyesi ile son buldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet