Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der'den Sarayönü, Tuzlukçu ve Akşehir Ziyareti

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der'den Sarayönü, Tuzlukçu ve Akşehir Ziyareti

Sağlık-Der Konya Şubesi ilçe ziyaretleri kapsamında İl Başkanı Mustafa Şimşek ve İl Başkan Yardımcısı Ecz Adem Çakıcı ile birlikte Sarayönü, Tuzlukçu ve Akşehir ilçelerini ziyaret etti.

 

İl Başkanı Şimşek ve Başkan Yardımcısı Çakıcı İlk olarak Sarayönü Aile Sağlığı Merkezinde Dr Mustafa Güyen’i ziyaret ettikten sonra Sarayönü Devlet Hastanesi personelini ziyaret ettiler, yakınlarını kaybedenlere taziye ziyaretinde bulundular.

Sarayönü ziyaretinin akabinde Cuma namazını Çavuşcugöl Kasabasında kıldıktan sonra Tuzlukçu Entegre Hastanesinde ziyarette bulunan Şimşek ve Çakıcı Tuzlukçu Entegre Devlet Hastanesi Başhekimi ve Sağlık-Der Konya İl Başkan Yardımcısı Dr Muhammet Sait Yalçın’a yeni görevi dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İl Başkanı Şimşek, Başkan Yardımcıları Ecz Adem Çakıcı ve Dr Muhammet Sait Yalçın ile birlikte Akşehir İlçe Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

 

 

Sağlık-Der İl Başkanı Mustafa Şimşek ziyaret dolayısıyla “ekibimize ilgi ve alakasını eksik etmeyen Sarayönü 1 Nolu ASM Aile Hekimi Dr Mustafa Güyen ve ASM personeline, Sarayönü Devlet Hastanesi Personellerine, Tuzlukçu Başhekimi Dr Muhammet Sait Yalçın ve Hastane Müdürü Mahmut Baysal’a, Akşehir İlçe Sağlık Müdürü Dr Mecit Terzi ve Sağlık-Der üyesi Nuray Telli’ye ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet