Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der'in Ankara Temasları

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der'in  Ankara Temasları

Sağlık-Der Konya İl Başkanı Mustafa Şimşek Konpader Başkanı Ahmet Bestil ve Konpader Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Hüseyin Çakıcı ile birlikte bir takım temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya gitti.

 

 

Başkan Şimşek beraberindeki ekip ile birlikte öncelikle Kamu Denetçisi (Ombudsman) Sayın Şeref Malkoç’u makamında ziyaret ederek Sağlık-Der ve Konpader olarak alanlarında icra ettikleri projeleri anlattılar. Kamu Denetçisi Şeref Malkoç ise Sağlık-Der’ i hakkında bilgi sahibi olduklarını ifade ederek derneklerin çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

Başkan Şimşek ve ekibi daha sonra Sağlık-Der Genel Başkanı Uzm Dr Kasım Sezen’i ziyaret ederek, Genel Başkan Sezen ile birlikte derneğin Genel Merkez ve Şube faaliyetleri hakkında istişarelerde bulundular.

 

 

Genel Merkez ziyaretinin akabinde Sağlık Bakanlığına geçen ekip Sağlık-Der Genel Merkez Danışma Kurulu Başkanı ve Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Doğan Ünal’ı makamında ziyaret ederek, sağlık gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

 

https://www.ureticihaber.com/haber/18974/saglik-derden-ankara-cikarmasi.html

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet