Sağlık-Der Konya

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

Derneğimizden Haberler

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısyla Mevlana Kültür Merkezinde Konya Valliliğinin ev sahipliğinde bir program gerçekleştirildi. Program da engelliler adına görme engelli Ali Ağırtepe yaptığı konuşmada engellilerin acınacak kişiler olmadığına dikkat çekti.

Konya da faaliyet gösteren kamu ve özel özel eitim kurumlu öğrencilerii  birbirinden farklı sunumlar gerçekleştirdiler. Özel Gençler Mehter Takımı da çaldıkları marşlar ile katılımcıları coşturdu.

Konya Valiliğinin daveti üzerine programa Sağlık-Der Konya Şubemizi temsilen İl Başkanımız Mustafa Şİmşek programa katıldı.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla derneğimizin işaret dili öğrencileri https://www.youtube.com/watch?v=bg68VRhOzA0 vidosunu yayınladıar.

https://www.youtube.com/watch?v=j33mYl63SCI

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet