Sağlık-Der Konya

Selçuklu Belediyesinin Desteklediği Projemiz Tamamlandı

Derneğimizden Haberler

Selçuklu Belediyesinin Desteklediği Projemiz Tamamlandı

Sağlık-Der Konya Şubesinin Selçuklu Belediyesi 2018 desteği ile sürdürdüğü Bilim ve Kültür Tarihimize İz Bırakanlar 2 Projemiz gerçekleştirildi.

Proje kapsamında Selçuklu Belediyesi sınırları içerisinde bulunan belirlenen okullarda Bilim ve Kültür Tarihimize İz Bırakan önemli şahsiyetlerin hayatı anlatılırken, öğrencilere Selçuklu Belediyesi tarafından temin edilen kitaplar dağıtıldı.

Sağlık-Der Konya Şubesi Bilim ve Kültür Tarihimize İz Bırakanlar 2 Proje Koordinatörü İlahiyatçı ve Eğitimci Cafer Al, proje kapsamında öğrenci kardeşlerimizi Bilim Ve Kültür Tarihimizi yakından tanımaları sağlanırken diğer yandan Selçuklu Belediyesinin destekleri ile kitap okuma alışkanlığı kazandırma konusunda önemli bir işlev yüklendiklerini ifade etti.

Proje kapsamında öğrencilere Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İbrahim Kalın’ın ‘ Ben, Öteki ve Ötesi’ kitabı, Cemil Meriç’in ‘Bu Ülke’, Samiha Ayverdi’nin ‘Edebi ve Manevi Kişiliği ile Fatih’ ve Beşir Ayvazoğlu’nun ‘1924 Bir Fotoğrafın Uzun Hikâyesi’ adlı kitaplar  hediye edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet