Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der İl Başkanları Ankara'da Toplandı

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der İl Başkanları Ankara'da Toplandı

Sağlık-Der İl Başkanları Toplantısı 16 Şubat Cumartesi günü, Sağlık-Der Genel Merkezinin Ankara’da ki yeni yerinde gerçekleştirildi.

Toplantı Sağlık-Der Genel Başkanı Uzman Dr Kasım Sezen’in açılış konuşması ile başladı. Genel Başkan Sezen konuşmasında Sağlık-Der’ in kuruluşu ve hedeflerini hatırlattıktan sonra şimdiye kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı ve Sağlık-Der Genel Başkan Yardımcısı Dr Hüseyin İlter, ülkemizde sürdürülen halk sağlığı hizmetleri hakkında sunum yaptı.

Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Hizmetleri Genel Müdürlüğü Göçmen Sağlığı Daire Başkanı ve Sağlık-Der Genel Başkan Yardımcısı Dr Kanuni Keklik ise ülkemizde sürdürülen göçmen sağlığı hizmetleri hakkında katılımcılara bilgilendirmede bulundu.

Sağlık-Der Siirt İl Başkanı Yahya Öztürk ise illerinde sürdürdükleri yetim faaliyetleri hakkında kısa bir sunum yaptı.

Sağlık-Der’ in partner kuruluşlarından Ümmet Gençleri Derneğinin çalışmaları hakkında Genel Başkan Mücahit Akpınar gençlerin topluma kazandırılmasının önemi hakkında açıklamalarda bulundu. Sağlık-Der’in diğer bir partner kuruluşu olan ve insani yardımlar konusunda çalışma yapan Merhamet Teşkilatı İnsan Hakları ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği Genel Başkanı Murat Bulut ise sahada yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Konuşmaların ardından il il teşkilat çalışmalarının konuşulduğu toplantıda deneyim paylaşımları ve yeni projeler üzerinde duruldu.

Çok verimli geçen toplantıya Sağlık-Der Konya Şubesini temsilen İl Başkanı Mustafa Şimşek katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet