Sağlık-Der Konya

Başkan Yardımcısı Oğuz Genel Müdür Yardımcısı İlter'i Ziyaret Etti

Derneğimizden Haberler

Başkan Yardımcısı Oğuz Genel Müdür Yardımcısı İlter'i Ziyaret Etti

Sağlık-Der Konya İl Başkan Yardımcısı Melike Oğuz eşi Dr Bülent Oğuz ile birlikte Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdür Yardımcısı ve Sağlık-Der Genel Başkan Yardımcısı Dr Hüseyin İlter’i makamında ziyaret etti.

Sağlık-Der Konya Şubesinin çalışmaları hakkında Genel Müdür Yardımcısı Dr Hüseyin İlter’e bilgi veren Başkan Yardımcısı Oğuz “ Sağlık-Der’ in siyasal ve sosyal olaylar karşısında duruşu, sağlık çalışanlarının sorunları ile ilgili çözüm önerileri getirmesi ve icra ettiği proje ve faaliyetler ile bir marka olduğunu göstermiştir.  Tüm engelleme çalışmalarına rağmen olaylara sağduyu ile yaklaşarak hak ve adalet duygusunun örselenmesine müsaade etmemiştir. Tüm gönül dostlarımız ile birlikte iyi ve güzel çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir ” dedi.

Melike Oğuz; Genel Müdür Yardımcısı Dr Hüseyin İlter’e Sağlık-Der Konya Şubesinin çalışmalarında vermiş olduğu destekler dolayısıyla teşekkür ederek sözlerini noktaladı.

Genel Müdür Yardımcısı Dr Hüseyin İlter ise Sağlık-Der Konya Şubesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade ederek çalışmalarda emeği geçen her bir arkadaşımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet