Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der İl Başkanlığını Dr M. Sait Yalçın Yürütecek

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der İl Başkanlığını Dr M. Sait Yalçın Yürütecek

Sağlık-Der Konya İl Başkanlığının kurucu başkanı olan Mustafa Şimşek'in İstanbul İline tayini çıkması dolayısıyla İl Başkanlığını önümüzdeki günlerde planlanana bir takvimde yapılacak kongreye kadar vekaleten  İl Başkan Yardımcısı Dr Muhammet Sait Yalçın yürütecek. 

Sağlık-Der konya Şubesi yönetiminde bulunan bir grup arkadaş tarafından düzenlenen yemek organizasyonu ile il Başkanı Mustafa Şimşek'e veda programı yapıldı. Program vesilesi ile derneğin faaliyetleri hakkında istişare etme fırsatınında bulunulduğu toplantda. İl başkanı Mustafa Şimşek İl Başkan Yardımcısı Dr Muhammet Sait Yalçın!'a derneğin bayrağını teslim etti. Programda konuşan İl Başkanı Mustafa Şimşek yaklaşık 5 yıldır yola çıktığımız günden beri bir çok kurum, kişi ve kuruluş ile işbirliği içerisinde olduk ve çok sayıda proje gerçekleştirdik, bu süre zarfında gerek derneğimize gerekse şahsıma duyulan güven ve destekten dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Teslim ettiğimiz bayrağı Başkanımız Dr Muhammet Sait Yalçın ve ekip arkadaşalrımızın daha yukarılara taşıyacağından şüphem yoktur dedi.

İl Başkan Vekili Dr Muhammet Sait Yalçın ise  Sağlık-Der Konya İl Başkanlığıni sürdürme konusunda bana duyulan güven hususunda tüm ekip arkadaşalrıma teşekkür ediyorum, birlikte daha bir çok güzel proje gerçeklelştireceğiz. destekelerinizi her daim yanımda hissedeceğim dedi.

Programa Dr Muhammet Sait yalçın'ın yanuı sıra il Yönetim Kurulu Üyesi olan ve geçmişte bu görevlerde bulunan Melike Oğuz, Serkan Öztürk, Eyüp al, Çiğdem Çelik Uysal ve Hülya Keser katıldılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet