Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der Başkanlar Toplantısı Ankara'da Gerçekleştirildi

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der Başkanlar Toplantısı Ankara'da Gerçekleştirildi

Sağlık-Der Başkanlar Toplantısı 12.10.2019 tarihinde Maltepe Fizik Tedavi Merkezi Nurettin Sezen Salonunda gerçekleştirildi.

Sağlık-Der Konya Şubesini temsilen Başkan  Dr Muhammet Sait YALÇIN'ın katıldığı toplantıda bu yıl gerçekleştirlecek olan Dünya İslam Sağlık Birliği Kongresi, 2020 Sağlık Raporu, şube çalışmaları ele alındı.

Toplantıda ayrıca Barış Pınarı Haerkatında mücadele eden askerlerimiz adına Kuranı Kerim okundu. Sağlık-Der'in  tüm teşkilatları ile birlikte Barış Pınarı Haerkatında Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve sahada mücadele eden kardeşlerimizin  yanında olduğu açıklamasında buluınuldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet