Sağlık-Der Konya

Sağlık--Sen Konya Şubesine Derneğimizden Ziyaret

Derneğimizden Haberler

Sağlık--Sen Konya Şubesine Derneğimizden Ziyaret

Sağlık-Der Konya Şubesi İl Başkan V. Dr Muhammet Sait Yalçın ve Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde 6. Olağan Kongre ile seçilen Sağlık-Sen Konya Şubesi Yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette Sağlık-Der ve Sağlık-Sen Yönetimi pandemi süreci ve bu süreçte sağlık personeli sorunları üzerinde istişarelerde bulundular.
Sağlık-Sen Konya Şube Başkan Dr Ahmet Uzunay yeni yönetimleri ile birlikte kongre sonrasında sağlık çalışanlarını görev yaptıkları mahallerde ziyaret ederek sorunlarını dinlediklerini ifade etti.
Sağlık-Sen Konya İl Başkan V Dr Muhammet Sait Yalçın ise pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının özveri ile çalıştıklarını hakettikleri özlük haklarına kavuşmaları için sağlıkla ilgili stk ların birlikte çalışması gerektiğini dile getirdi.
Dr Yalçın, yeni seçilen Sağlık-Sen Konya Şubesinin çalışmalarında başarılar dilediği konuşmasında Dr Ahmet Uzunay'a Ladikli Ahmet Efendinin Çalı Bağı mevkiinden çekilmiş proje fotoğrafını hediye etti. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Şimşek ise Dr Uzunay'a derneğin projeleri kapsamında değerlendirdikleri kitaplardan bir seri hediye etti.
Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Dr Ahmet Uzunay nazik  ziyaret dolayısıyla Sağlık-Der Konya Şubesi Yönetim Kuruluna teşekkür etti.
 
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet