Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der Konya Şubesi ile Dişpoint  Ağız ve Diş Sağlığı  Merkezi arasında indirim sözleşmesi imzalandı.

Sözleşmeyi Sağlık-Der Konya Şubesi adına İl Başkan Yardımcısı Ecz. Adem Çakıcı ve  Dişpoint Mesul Müdürü Dt İsmail Türkoğlu  imzaladı.

Başkan Yardımcısı Adem Çakıcı 'Koronavirüs pandemi sürecinde özellikle kamu kurumlarında hizmet veren diş hekimlerinin filyasyona çıkmaları nedeniyle ağız ve diş sağlığı konusunda özel sektörden hizmet alınması ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınlarının istifade edeceği  bu sözleşme ile ihitiyaç duyulan ağız ve diş sağlığı hizmetlerine özel sektör anlamında  kaliteli ve nispeten ekonomik olarak ulaşılacaktır, her zaman olduğu gibi sağlık personelimizin yanında ve yakınında olmaya devam edeceğiz' dedi.

Dişpoint Mesul Müdürü Dt ismail Türkoğlu ise yapılan sözleşme ile kahramanlarımız olan  sağlık personeli  ve ailelerine bir nebze olsun faydalı olabilmek istiyoruz, ağız ve diş sağlığı konusunda bizden hizmet almak isteyen sağlık çalışanlarımıza kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak istiyoruz, bu bağlanmda Sağlık-Der Konya Şubesi ile sözleşme yapmaktan mutluyuz' dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet