Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der Konya Şubesi Vali Muammer Erol'u ziyaret etti.

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der Konya Şubesi Vali Muammer Erol'u ziyaret etti.

Sağlık-Der Konya Şubesi Vali Muammer Erol’u ziyaret etti.

Konya sivil toplum kuruluşlarının yeni yüzü Sağlık-Der Konya Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Konya Valisi Muammer Erol’u makamında ziyaret etti. Sağlık-Der Şube Başkanı Mustafa Şimşek, derneğin tarihi geçmişi, faaliyetleri ile gerçekleştirilen Kültür Bakanlığı destekli ‘sivil toplum Örgütleri Arası Kültürel Etkileşim ve Dayanışma Etkinliği projesi ve yerel, ulusal, uluslarası alanda çalışılan projeleri hakkında Vali Erol’u bilgilendirdi. Başkan Şimşek, Sağlık personeline sosyal ve kültürel alanlar oluşturma ve dayanışma ruhunu pekiştirme konularında çalıştıklarını dile getirdi. Şimşek ayrıca 2016 Dünya İslam Ülkeleri Kültür ve Turizm Başkenti seçilen Konya ilimiz için dernek olarak katkı sağlamaya yönelik çalışmaları olduğundan bahsetti.

Ziyarete, Sağlık-Der adına Başkan Mustafa Şimşek’in yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Dr M. Sait Yalçın, Mustafa Büyükaslan, Hülya Keser, Eyüp Al ve Komisyon Başkanı Kadir Akdağ eşlik etti. Sağlık Bakanlığı Dış ilişkiler ve AB Genel Müdürlüğü Genel Koordinatörü Dr Kemal AYDIN’ da iştirak etti.

Vali Muammer Erol Sağlık-Der Konya Şubesinin hayırlı olmasını dilerken, nice güzel faaliyetlere vesile olunmasını temenni etti.  

Vali Erol’a, Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Arapça  ‘Ya-Şafii’ yazılı tablo hediye etti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet