Sağlık-Der Konya

Yusuf Alagöz, başkanımızdan ziyaret.

Derneğimizden Haberler

Yusuf Alagöz, başkanımızdan  ziyaret.

Geçtiğimiz günlerde Aksaray İli Devlet Hastanesine tayini çıkan, Sağlık-Der Konya Şubemiz Başkan Yardımcısı Yusuf Alagöz ve Hastane Baş Şoförü Ramazan Tüzün, ziyaretimize geldiler.

Sağlık-Der Konya Şubemizin kuruluşunda, zor günlerinde desteğini esirgemeyen, dava ve gönül insanı Yusuf Alagöz kardeşimiz, bir vesile ile geldiği ilimizde, ziyaretimize geldiler. Derneğimizin faaliyetleri ve yürütmekte olduğu projelerinin aşamaları hakkında bilgi aldılar.  

Ziyarette Alagöz ‘her ne kadar Konya ilinden ayrılmış olsamda, Sağlık-Der Konya Şubemizin çalışmalarını yakından takip ediyorum’  dedi.

Şube Başkanı Mustafa Şimşek ise ziyaret dolayısı ile Yusuf Alagöz ve Ramazan Tüzün'e teşekkür ederek, memnuniyetini ifade etti.

 

  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet