Sağlık-Der Konya

KADEM Konya Şubesini ziyaret ettik.

Derneğimizden Haberler

KADEM Konya Şubesini ziyaret ettik.

Sağlık-Der Konya şubesi olarak, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Konya Temsilciliğiini ziyaret ettik.

KADEM İl Temsilcisi Dt Kübra SOLAK  Sağlık-Der'in ziyareti dolayısı ile memnuniyetini ifade ederken, bir kadın derneği olarak vizyoner bir bakışa sahip olduklarını,  kadınlarımızın  hakları ve temsiliyetleri konusunda bilgilendirmeye  ve eğitime ihtiyaç duyulduğunu, dernek olarak eğitim, sempozyum, panel ve kültürel faaliyetler konusunda çalıştıklarını, Özgecan davası olarak bilinen, toplumsal infiale sebep olan olay konusunda, müdahil olduklarını ifade etti.

Şube Başkanı Mustafa Şimşek ise sivil toplum kuruluşlarının birbiri ile dayanışma içerisinde olması gerektiğine vurgu yaparak, hitap ettikleri kitlenin   % 60'ının kadın olduğu bir  sektör olarak Sağlık sektörünün KADEM ile irtibatının önemine dikkat çekti.  Ziyarette  Şimşek, Sağlık-Der'in tarihi geçmişi, faaliyet alanları ve projelerini de anlattı. Başkan Şimşek, gösterdikleri ev sahipliği için Kadem Başkanı Dt Kübra Solak ve ekibine  teşekkür etti.
 
Sağlık-Der Konya Şubesinin ziyaretine Şube Başkanı Mustafa Şimşek'in yanı sıra Başkan Yardımcıları Hülya Keser ve Mustafa Büyükaslan ile Hemşire Komsiyon Başkanı Nazan Köse ve Ebe komisyon Başkanı Melike Oğuz katıldılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet