Sağlık-Der Konya

SAĞLIK-DER'den Turizm Başkenti Konyada İlk Start

Derneğimizden Haberler

SAĞLIK-DER'den Turizm Başkenti Konyada İlk Start

        İslam Konferansı Teşkilatı tarafından 2016 İslam Ülkeleri Turizm Başkenti seçilen Konya'nın yerel destinasyonlarının tanıtımı amacıyla ulusal ölçekte faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu SAĞLIK-DER Konya Şubesi olarak hazırlamış olduğu projemiz ilk startı verdi. 

       Konya ili çevresinde yer alan tarihi ve turistik anlamda birçok kişinin bilmediği veya ziyaret etmediği, doğa ve çevre güzelliklerini içinde barındıran yörelerin tanıtımına katkı sağlamak amacıyla, Tarihi ve turistik yerler ile çevre ve doğa'ya dikkat çekmek amaçlanıyor. Sağlık-Der Konya Şubesi gönüllülerinden oluşan arkadaşlarımızın yer aldığı proje,  birçok faaliyeti içinde barındırıyor. 2016 Dünya İslam Ülkeleri Turizm Başkenti Konya'nın Büyükşehir Yasasıyla  İl Sınırları İçerisine Giren İlçe ve Beldelerdeki Yerel Kültürel ve Turistik Alanlarının Tanıtılması Projesi 'Makineni Alda Gel' konulu fotoğraf sanatçısı Mustafa BİNOL'un vermiş olduğu geniş katılımlı konferans ile  başlatılmış oldu.

       Proje kapsamında 4-5 hazirana kadar üyelerimiz tarafından ziyaret edilecek yörelerde çekilen fotoğraflarla devam edilerek, projeye çoğunluğu sağlık sektörü çalışanlarından oluşan üyelerimizin çektiği fotoğrafların yer aldığı bir sergi ile son bulacaktır.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet