Sağlık-Der Konya

Çanakkale Zaferimiz Kutlu Olsun.

Güncel Haberler

Çanakkale Zaferimiz Kutlu Olsun.

18 Mart Çanakkale Zaferi, milletimizin tarihinde milat olan günlerden biridir.  Bundan tam 101 yıl önce dedelerimiz; genci, yaşlısı, kadını, erkeği ile vatan savunmasının ne olduğunu dünyaya göstermiştir. Binlerce vatan evladı topraklarımızı bize vatan yapmak için canını seve seve vermiştir.  Bugün de vatanımıza göz diken; kalleşler var, ihanet edenler var. Tüm bunlara karşın gazilerimiz var, şehitlerimiz var, canını feda etmekten çekinmeyecek evlatlarımız var.  Bu milletin genlerinde vatan, millet, bayrak hassasiyeti var. Bunu yeniden test etmeye niyetli olan tüm şer odaklarına sesleniyoruz, bu vatan üzerinde operasyon yapmaya muktedir olamayacaksınız.  Milletimizle, bayrağımızla, vatanımızla, devletimizle bir ve bütün olmaya devam edeceğiz.

Sağlık-Der Konya Şubesi olarak; milletimizin 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni kutluyor, gazi ve şehitlerimizi saygıyla yâd ediyor, dünyanın her bir yerinde vatanımız ve milletimizin bekası için mücadele eden tüm milli unsurlarımıza başarılar diliyoruz.

 

                                                                                                                  SAĞLIK-DER KONYA ŞUBESİ

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık Bakanlığı 4/D İşçi Tayinlerinde Son Hafta

Sağlık Bakanlığına bağlı sağlık tesislerinde görev yapan 4/d li işçi kadrosunda görev yapan personellerin tayin talepleri için son haftaya girildi.

DEVAMI

Toplu Ulaşımdan Ücretsiz Yararlanma Süresi Uzatıldı

Sağlık çalışanlarının bugün sona eren toplu taşımadan ücretsiz yararlanma ve kamuya ait sosyal tesisleri ücretsiz kullanma hakkı, Resmi Gazete'de yayınlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatıldı.

DEVAMI

.
19 Eylül 2019

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet